Specjalista ds. administrowania obiektem budowlanym nr ref. ADM/WAW

W związku z dynamiczną ekspansją międzynarodową poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. administrowania obiektem budowlanym
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref. ADM/WAW

Wymagania:

  • Wykształcenie, co najmniej średnie techniczne;
  • Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży nieruchomości produkcyjnych
  • Znajomość zagadnień Prawa Budowlanego (prowadzenie książki obiektu budowlanego i postępowań administracyjnych), Prawa Administracyjnego, Prawa Ochrony Środowiska, przepisów BHP i PPOŻ
  • Praktyczna znajomość czytania dokumentacji technicznej (rysunku technicznego);
  • Posiadanie uprawnień energetycznych (I, II, III grupa „E” i/lub „D”) będzie dodatkowym atutem;
  • Doświadczenie w utrzymaniu technicznym budynków, obsłudze instalacji elektrycznych i urządzeń sanitarnych, HVAC na obiekcie przemysłowym lub logistycznym;
  • Doświadczenie w organizacji pracy pracowników technicznych;
  • Umiejętność szybkiego reagowania w sytuacjach kryzysowych;
  • Praktyczna znajomość pakietów  MS Office (Excel, Word).

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej nieruchomości
  • Utrzymanie budynku w stanie pełnej sprawności technicznej oraz reagowanie na bieżące potrzeby;
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi (serwisy i przeglądy techniczne urządzeń i instalacji);
  • Organizacja przetargów na ww. serwisy oraz prace modernizacyjne;
  • Podejmowanie i organizowanie interwencji awaryjnych i naprawczych w obiekcie;
  • Koordynacja i monitorowanie prac adaptacyjnych, remontowych i innych;
  • Nadzór pracy podwykonawców na obiekcie oraz kontrola jakości świadczonych usług;
  • Udział w tworzeniu i realizacja budżetu utrzymania technicznego oraz modernizacji nieruchomości;
  • Przygotowywanie planów inwestycji i kosztorysów;
  • Podejmowanie inicjatyw oraz prowadzenie działań zmierzających do optymalizacji kosztów utrzymania;
  • Archiwizacja dokumentacji;
  • Opracowywanie harmonogramu pracy podległych pracowników;
  • Rygorystyczne przestrzeganie przepisów BHP i ppoż. oraz nadzór w tym zakresie nad podległym pracownikami oraz podwykonawcami

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie rozwijającej się dynamicznie od prawie 40 lat,
  • możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia,
  • umowa o pracę z ZUS,
  • miła atmosfera,
  • godziny pracy 8:00-16:00 od pn. do pt.
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego.

Osoby zainteresowane w/w pracą proszone są o wysłanie e-mailem swojego C.V. z aktualnym zdjęciem oraz listu motywacyjnego z zaznaczeniem numeru referencyjnego ADM/WAW na adres: rekrutacja@jar.com.pl

2008 JAR - Jaskulski Aromaty
Projekt i wykonanie: MediaConsulting.pl