Oferty pracy

Oferty pracy

Firma JAR Aromaty to krajowy lider w produkcji aromatów spożywczych.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy specjalistów, chcących rozwijać się w naszej firmie.

Zatrudniamy tylko najlepszych!

Firma JAR Aromaty sp. z o.o. sp.k. z Warszawy (www.jar.com.pl), krajowy lider w produkcji aromatów spożywczych w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalisty ds. obsługi klienta B2B

Miejsce pracy: Warszawa Bielany

(Nr ref. SOK/WAW)

Rekrutacja rozpoczyna się w dniu 20 sierpnia 2019 r. i zakończy się 31 października 2019 r.

  Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
 • telefoniczną obsługę klientów w biurze,
 • telemarketing aktywny,
 • wewnętrzną koordynację zleceń,
 • wystawianie ofert, zamówień, fakturowanie sprzedaży,
 • monitoring dostaw do Klientów.
Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:
 • wykształcenia minimum średniego - ukończenie technologii żywności lub kierunków podobnych będzie dodatkowym atutem,
 • znajomości branży spożywczej w sektorze B2B,
 • kilkuletniego doświadczenie na stanowisku w dziale obsługi klienta,
 • biegłej obsługi komputera, (znajomość Comarch XL mile widziana),
 • cech charakteru: wytrwałości, dokładności i odporności na stres,
 • komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole,
 • referencje z poprzednich miejsc pracy.
Oferujemy:
 • stabilną pracę w firmie dynamicznie rozwijającej się od 40 lat,
 • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy,
 • pracę w stałych godzinach od 8:00 do 16:00, od pn do pt, w Warszawie na Bielanach,
 • miłą atmosferę,
 • ciężką pracę, ale wysokie wynagrodzenie prowizyjne (motywacyjny system wynagrodzeń czyli pensja plus premia uzależniona od osobistych wyników w sprzedaży, ZUS),

Osoby zainteresowane w/w pracą proszone są o wysłanie e-mailem swojego C.V. z aktualnym zdjęciem z zaznaczeniem numeru referencyjnego SOK/WAW na adres mailowy: rekrutacja@jar.com.pl

Prosimy o załączenie podpisanej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez JAR Aromaty Sp. z o.o. Sp.k., moich danych osobowych w ramach prowadzonej działalności (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).  

Klauzula RODO:

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do JAR Aromaty Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez JAR Aromaty Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.  W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@jar.com.pl. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres do 31-12-2019, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres do 31-12-2020. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 31-12-2020. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem rekrutacja@jar.com.pl.