Oferty pracy

Oferty pracy

Firma JAR Aromaty to krajowy lider w produkcji aromatów spożywczych.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy specjalistów, chcących rozwijać się w naszej firmie.

Zatrudniamy tylko najlepszych!

Firma JAR Aromaty Sp. z o.o. Sp.k. z Warszawy (www.jar.com.pl), krajowy lider w produkcji aromatów spożywczych w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

 

INŻYNIER PROCESOWY

Miejsce pracy: Warszawa Bielany

Nr ref. TECH/WAW

Rekrutacja rozpoczyna się w dniu 1 marca 2021 r. i zakończy 31 marca 2021 r.

  Opis stanowiska:
 • Wsparcie działów produkcyjnych w kwestiach technicznych.
 • Nadzór nad prawidłową pracą urządzeń i instalacji technologicznych.
 • Kreowanie i wdrażanie rozwiązań technicznych w celu optymalizacji produkcji (procesowych i produktowych).
 • Usprawnienia i kontrola parametrów i wydajności maszyn.
 • Tworzenie dokumentacji stanowiskowej.
 • Uczestnictwo w pracach zespołu R&D.
Wymagania:
 • Doświadczenie na podobnym stanowisku – warunek konieczny
 • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowana inżynieria chemiczna
 • Wiedza techniczna z zakresu elektryki, mechaniki, automatyki, technologii chemicznych
 • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym śledzenie literatury fachowej oraz prowadzenie korespondencji
Oferujemy:
 • Pełną wyzwań i ciekawą pracę w firmie rozwijającej się dynamicznie od 41 lat
 • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
 • Pakiet opieki medycznej
 • Możliwość rozwoju zawodowego
 • Lekcje języka angielskiego

Osoby zainteresowane w/w pracą proszone są o wysłanie e-mailem swojego C.V. z aktualnym zdjęciem z zaznaczeniem numeru referencyjnego TECH/WAW na adres mailowy: rekrutacja@jar.com.pl

Prosimy o załączenie podpisanej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez JAR Aromaty Sp. z o.o. Sp.k., moich danych osobowych w ramach prowadzonej działalności (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).  

Klauzula RODO:

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do JAR Aromaty Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez JAR Aromaty Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.  W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@jar.com.pl. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres do 31-12-2021, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres do 31-12-2021. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres  do 31-12-2021. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem rekrutacja@jar.com.pl.  
 

Zatrudniamy tylko najlepszych!

Firma JAR Aromaty Sp. z o.o. Sp.k. z Warszawy (www.jar.com.pl), krajowy lider w produkcji aromatów spożywczych poszukuje kandydatów na stanowisko:

 

 

PRACOWNIK PRODUKCJI - CHEMIK

Miejsce pracy: Warszawa Nr ref. PP/WAW

Opis stanowiska:

Mieszanie związków chemicznych w odpowiednich proporcjach, zgodnie z recepturą, obsługa magazynu surowców,

czynności okołoprodukcyjne: mycie, ogrzewanie, naważanie, utrzymywanie miejsca pracy w porządku.

Rekrutacja rozpoczyna się w dniu 01 marca 2021 r. i zakończy 30 kwietnia 2021 r.

  Wymagania:
 • wykształcenie średnie chemiczne,
 • dokładność, odpowiedzialność,
 • sprawność fizyczna,
 • brak alergii,
 • referencje z poprzednich miejsc pracy mile widziane.
Zalety pracy:
 • umowa o pracę, na początku 3-miesięczny okres próbny,
 • niewielki zespół, sympatyczni ludzie,
 • możliwa praca na 2 zmiany,
 • praca w zakładzie produkcyjnym na Bielanach w Warszawie, ul. Wólczyńska 238.

Osoby zainteresowane w/w pracą proszone są o wysłanie e-mailem swojego C.V. z aktualnym zdjęciem z zaznaczeniem numeru referencyjnego PP/WAW na adres mailowy: rekrutacja@jar.com.pl

Można również aplikować poprzez portal pracuj.pl - link do ogłoszenia     Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez JAR Aromaty Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa moich danych osobowych podanych w ramach rekrutacji, (tj. danych identyfikacyjnych, danych adresowych, danych kontaktowych, danych o wykształceniu, doświadczeniu, umiejętnościach, uprawnieniach.) w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji.   Podanie wskazanych wyżej, wymaganych danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwia przeprowadzenie procesu rekrutacji.

Klauzula RODO:

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do JAR Aromaty Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez JAR Aromaty Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.  W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@jar.com.pl. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres do 31-12-2020, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 31-12-2021. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres do 31-12-2021. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem rekrutacja@jar.com.pl.

Zatrudniamy tylko najlepszych!

Firma JAR Aromaty sp. z o.o. sp.k. z Warszawy (www.jar.com.pl), krajowy lider w produkcji aromatów spożywczych poszukuje kandydatów na stanowisko:

 

MAGAZYNIER-WINDOWY

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Wólczyńska 238 Nr ref. WIN10/WAW

Opis stanowiska:

Praca polega na obsłudze windy towarowo-osobowej (przewożeniu towarów, układaniu ich w magazynie i przewożeniu osób).

Rekrutacja rozpoczyna się w dniu 01 kwietnia 2021 r. i zakończy 30 kwietnia 2021 r.

 

Wymagania:
 • uprawnienia na wózki widłowe
 • książeczka Sanepidu
Mile widziane:
 • uprawnienia UDT kategoria I D (Dźwigi towarowe ze sterowaniem wewnętrznym i szpitalne)
 • prawo jazdy kat. B
 • referencje z poprzednich miejsc pracy
 • świadectwa pracy
Oferujemy:
 • praca na Bielanach, adres miejsca pracy: ul. Wólczyńska 238, Warszawa
 • umowę o pracę na pełen etat w firmie rozwijającej się dynamicznie od 41 lat
 • brak zmianowości (pn-pt 8:00-16:00); w związku z pandemią możliwa praca zmianowa
 • płatne nadgodziny
 • pakiet opieki medycznej
 • szkolenia
Osoby zainteresowane w/w pracą proszone są o wysłanie e-mailem swojego C.V. z aktualnym zdjęciem z zaznaczeniem numeru referencyjnego WIN10/WAW na adres mailowy: rekrutacja@jar.com.pl Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez JAR Aromaty Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa moich danych osobowych podanych w ramach rekrutacji, (tj. danych identyfikacyjnych, danych adresowych, danych kontaktowych, danych o wykształceniu, doświadczeniu, umiejętnościach, uprawnieniach.) w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji.   Podanie wskazanych wyżej, wymaganych danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwia przeprowadzenie procesu rekrutacji.

Klauzula RODO:

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do JAR Aromaty Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez JAR Aromaty Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.  W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@jar.com.pl. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres do 31-12-2020, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 31-12-2021. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres do 31-12-2021. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem rekrutacja@jar.com.pl.

Zatrudniamy tylko najlepszych!

Firma JAR Aromaty sp. z o.o. sp.k. z Warszawy (www.jar.com.pl), krajowy lider w produkcji aromatów spożywczych w związku z dynamiczną ekspansją międzynarodową poszukuje kandydatów na stanowisko:

Asystent/ka Działu Eksportu

Miejsce pracy: Warszawa Bielany

(Nr ref. ADE/WAW)

Rekrutacja rozpoczyna się w dniu 01 kwietnia 2021 r. i zakończy 30 kwietnia 2021 r.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
 • obsługę logistyki zamówień (spedycja, odprawa, monitorowanie)
 • wsparcie działu przy realizacji bieżących zamówień i zapytań ofertowych
 • kontakt z klientami zagranicznymi
 • współpracę z innymi działami firmy (magazyn, produkcja, księgowość)
 • prowadzenie baz danych w zintegrowanym systemie
 • wsparcie w zakresie prowadzonych działań handlowych i marketingowych
 • przygotowywanie zestawień oraz raportów
Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:
 • wykształcenia minimum średniego lub w trakcie studiów pozwalających podjąć pracę na pełen etat
 • biegłej obsługi MS Office
 • dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (minimum poziom B2) – warunek konieczny
 • znajomość języka rosyjskiego będzie mile widziana
 • dokładności, entuzjazmu i zaangażowania
 • dobrej organizacji pracy, umiejętności nadawania priorytetów powierzonym zadaniom
 • łatwości w nawiązywaniu kontaktów, zdolności interpersonalnych
 • czynnego prawa jazdy kat. B
Oferujemy:
 • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
 • ciekawą pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, obecnej na rynku od ponad 40 lat
 • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy
 • pracę od 8:00 do 16:00
 • przyjazną atmosferę pracy
 • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
Osoby zainteresowane w/w pracą proszone są o wysłanie e-mailem swojego C.V. z aktualnym zdjęciem z zaznaczeniem numeru referencyjnego ADE/WAW na adres mailowy: rekrutacja@jar.com.pl Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez JAR Aromaty Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa moich danych osobowych podanych w ramach rekrutacji, (tj. danych identyfikacyjnych, danych adresowych, danych kontaktowych, danych o wykształceniu, doświadczeniu, umiejętnościach, uprawnieniach.) w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji.   Podanie wskazanych wyżej, wymaganych danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwia przeprowadzenie procesu rekrutacji.

Klauzula RODO:

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do JAR Aromaty Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez JAR Aromaty Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.  W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@jar.com.pl. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres do 31-12-2020, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 31-12-2021. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres do 31-12-2021. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem rekrutacja@jar.com.pl.