Skontaktuj się z nami

JAR Aromaty Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Wólczyńska 238
01-919 Warszawa

Pracujemy od poniedziałku do  piątku
w godz. 8:00-16:00

tel.: 22 864 28 30
fax: 22 864 73 62
e-mail: jar@jar.com.pl
www.aromaty.pl
www.jar.com.pl

Jak do nas trafić

XIII Wydział Gospodarczy KRS
Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy
KRS: 0000520942
NIP: 1182100959

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Dział handlowy

Ewa Milewska

Ewa Milewska

tel. 22 864 28 30 wew. 212
tel. kom. 604 068 384
emilewska@jar.com.pl

Region 1:
część pomorskiego
warmińsko-mazurskie,
podlaskie,
część mazowieckiego

Agnieszka Modzelewska

Agnieszka Modzelewska

tel. 22 864 28 30 wew. 215
tel. kom. 600 922 251
amodzelewska@jar.com.pl

Region 2:
dolnośląskie,
opolskie,
łódzkie,
część mazowieckiego

Katarzyna Rudzka

Katarzyna Rudzka

tel. 22 864 28 30 wew. 210
tel. kom. 602 391 716
krudzka@jar.com.pl

Region 3:
śląskie,
świętokrzyskie,
małopolskie,
podkarpackie,
lubelskie

Karolina Stachelska

Karolina Stachelska

tel. 22 864 28 30 wew. 211
tel. kom. 692 425 804
kstachelska@jar.com.pl

Region 4:
pomorskie,
zachodnio-pomorskie,
kujawsko-pomorski,
lubuskie,
wielkopolskie

Dział obsługi klienta

Joanna Jasińska

Joanna Jasińska

tel. 22 864 28 30 wew.112
jjasinska@jar.com.pl

Region 1:
część pomorskiego
warmińsko-mazurskie,
podlaskie,
część mazowieckiego

Hanna Falińska

Hanna Falińska

tel. 22 864 28 30 wew.115
hfalinska@jar.com.pl

Region 2:
dolnośląskie,
opolskie,
łódzkie,
część mazowieckiego

Katarzyna Krokocka

Katarzyna Krokocka

tel. 22 864 28 30 wew.110
kkrokocka@jar.com.pl

Region 3:
śląskie,
świętokrzyskie,
małopolskie,
podkarpackie,
lubelskie

Sylwia Gryglas

Sylwia Gryglas

tel. 22 864 28 30 wew. 111
sgryglas@jar.com.pl

Region 4:
pomorskie,
zachodnio-pomorskie,
kujawsko-pomorskie,
lubuskie,
wielkopolskie