O nas

O nas

JAR Aromaty to firma rodzinna z prawie 40-letnią pasją do tworzenia smaków. Założycielem przedsiębiorstwa powstałego w 1979r. jest Ryszard Jaskulski. Już od samego początku podstawową działalnością firmy stała się kreacja i produkcja aromatów spożywczych.

JAR Aromaty jest stałym dostawcą liczących się producentów żywności zarówno w Polsce jak i na świecie. Firma promuje się na specjalistycznych targach dodatków do żywności, takich jak Food Ingredients Europe czy Gulfood Manufacturing w Dubaju.

Na wybrane produkty uzyskaliśmy certyfikaty KOSHER oraz HALAL.

Za innowacyjność i kreowanie nowych produktów w JAR odpowiadają profesjonaliści z Laboratorium Aromatów i Działu Rozwoju. Śledzą oni trendy rynkowe i potrzeby naszych Klientów, aby najlepiej dopasować aromaty do Państwa wymagań. Eksperci są do Państwa dyspozycji i z chęcią doradzą we wszelkich kwestiach technologicznych oraz wykonają niezbędne aplikacje.

Priorytetem firmy jest jakość i bezpieczeństwo oferowanych produktów. To domena wykwalifikowanych specjalistów z Działu Kontroli Jakości. System monitoringu obejmuje wszystkie etapy produkcji, poczynając od kontroli pojedynczego surowca, kończąc na każdej partii produkcyjnej. Wysoką jakość produktów JAR Aromaty potwierdzają certyfikaty HACCP oraz ISO 9001: 2000.

Zasadniczą część oferty firmy stanowią aromaty do żywności, w tym specjalne linie produktów, np. aromaty maskujące. Klienci mogą też zaopatrzyć się w wiele innych dodatków do żywności, takich jak barwniki, olejki eteryczne, wanilinę, proszek kakaowy czy agar. Pełną, stale rozszerzaną listę produktów, znajdą Państwo w zakładce oferta.

Produkty marki JAR stosowane są z powodzeniem w wielu branżach, między innymi w piekarstwie, cukiernictwie i mleczarstwie, a w szczególności w lodach. Znajdą je Państwo w herbacie, kawie i innych napojach, a także w deserach, koncentratach spożywczych, nadzieniach, suplementach diety, odżywkach dla sportowców, e-papierosach, tytoniu, a nawet w zanętach wędkarskich.

Każdy klient JAR Aromaty otrzymuje szeroki wachlarz dodatkowych korzyści płynących ze współpracy, w tym profesjonalną obsługę klienta, konkurencyjne ceny a jakość porównywalną z największymi oferentami w branży. Atutem JAR jest elastyczność, indywidualne podejście do każdego Klienta i jego potrzeb, czas realizacji zamówienia oraz możliwość kupna niewielkich ilości. Pozwala na to również współpraca z dużą liczbą hurtowni w Polsce.

JAR Aromaty to partner w biznesie, na którym można polegać. Zachęcamy Państwa do kontaktu z przedstawicielami Działu Handlowego. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Zapoznaj się z naszą prezentacją filmową

 • 1979
  założenie Wytwórni Aromatów Spożywczych i Związków Zapachowych przez Ryszarda Jaskulskiego, od początku istnienia firmy produkowaliśmy aromaty od podstaw tzn. używając pojedynczych surowców
 • 1993
  dodanie do nazwy firmy logo JAR
 • 1997

  wprowadzenie do oferty aromatów proszkowych

 • 1998

  umowa na wyłączną dystrybucję barwników syntetycznych firmy Fiorio Colori z Włoch

 • 1999
  przeprowadzka do budynku przy ul. Wólczyńskiej
 • 2002

  zmiana nazwy firmy na: Jaskulski Aromaty

 • 2003
  certyfikacja HACCP - rozpoczęcie eksportu aromatów
 • 2005

  certyfikacja ISO 9001:2000 - umowa na wyłączną dystrybucję kakao firmy JB Cocoa z Malezji

 • 2007

  silny nacisk na rozwój oferty kompozycji perfumeryjnych

 • 2010
  poszerzenie oferty o aromaty naturalne o statusie FTNF, WONF
 • 2015
  zmiana formy prawnej firmy z działalności gospodarczej na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością spółkę komandytową - dotacja na doposażenie sprzętowe firmy
 • 2016

  ekspansja na Bliski Wschód

   

 • 2017

  Członkostwo w klastrze Nutribiomed