Międzynarodowe Targi Cukiernicze, Iran 2019 r.

Lista aktualności

Międzynarodowe Targi Cukiernicze, Iran 2019 r.

To już 18-sta edycja Międzynarodowych Targów Cukierniczych w Iranie.  Ponad 30 ooo odwiedzających i ponad 450 wystawców!  Serdecznie zapraszamy do naszego stoiska w dniach od 12 września do 15 września 2019 roku.  Godziny dla odwiedzających: 10:00 do 18:00  Adres: P.O. Box No. 1491-19395, Permanent Fairgrounds, Chamran Expressway, Tehran International Permanent Fairground  

Czytaj więcej

Międzynarodowe Targi w Dżakarcie, Indonezja 2019

Nie mogło nas zabraknąć na targach Food Hotel Indonesia, w dniach od 24 do 27 lipca 2019 roku w Jakarta International EXPO. Wokół nas wyśmienite słodkości z naszymi aromatami używanymi przez indonezyjskich mistrzów cukiernictwa i piekarnictwa.  

Czytaj więcej

Expo Sweet Warszawa

Już dziś serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas podczas tegorocznych targów Expo Sweet w Warszawie. Przedstawimy wówczas wiele smakowitych nowości, idealnie wpisujących się w najnowsze trendy.

Czytaj więcej

Targi SIAL Dżakarta

Od rozpoczęcia targów nasze stoisko cieszy się dużą popularnością. Odwiedzający chętnie zasięgają informacji o firmie i testują nasze aromaty. Okazja ku temu będzie aż do soboty. Zapraszamy do pawilonu polskiego BB016.

Czytaj więcej

SIAL Interfood Dżakarta

Już dziś zapraszamy wszystkich biorących udział w Targach SIAL Interfood do odwiedzenia polskiego pawilonu BB016, a w szczególności naszego stoiska.

Czytaj więcej

Gulfood Manufacturing 2018

Rozpoczęte dziś targi Gulfood Manufacturing to obowiązkowy punkt w naszym kalendarzu imprez branżowych. Kolejny rok zaznaczamy swoją obecność na rynkach wschodnich i zdobywamy nowych klientów. Wszystkich goszczących w Dubaju zapraszamy na nasze stoisko S3-E40.

Czytaj więcej