Weekend czerwcowy

Lista aktualności

Expo Sweet Warszawa

Już dziś serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas podczas tegorocznych targów Expo Sweet w Warszawie. Przedstawimy wówczas wiele smakowitych nowości, idealnie wpisujących się w najnowsze trendy.

Czytaj więcej

Targi SIAL Dżakarta

Od rozpoczęcia targów nasze stoisko cieszy się dużą popularnością. Odwiedzający chętnie zasięgają informacji o firmie i testują nasze aromaty. Okazja ku temu będzie aż do soboty. Zapraszamy do pawilonu polskiego BB016.

Czytaj więcej

SIAL Interfood Dżakarta

Już dziś zapraszamy wszystkich biorących udział w Targach SIAL Interfood do odwiedzenia polskiego pawilonu BB016, a w szczególności naszego stoiska.

Czytaj więcej

Gulfood Manufacturing 2018

Rozpoczęte dziś targi Gulfood Manufacturing to obowiązkowy punkt w naszym kalendarzu imprez branżowych. Kolejny rok zaznaczamy swoją obecność na rynkach wschodnich i zdobywamy nowych klientów. Wszystkich goszczących w Dubaju zapraszamy na nasze stoisko S3-E40.

Czytaj więcej

SIAL Paryż 2018

Targi SIAL w Paryżu określają się mianem największych na świecie jeśli chodzi o innowacje w zakresie żywności. Nie mogło zabraknąć na nich naszej firmy, gdzie w ramach Stoiska Narodowego, prezentujemy odwiedzającym nasze aromaty, a wśród nich najnowszy hit – Sweet Booster.  

Czytaj więcej