PRZERWA CZERWCOWA

Lista aktualności

PLEBISCYT KROK DO SUKCESU

Szanowni Państwo, Wraz z wieloma Dostawcami techniki i technologii dla branży napojowej, browarniczej i mleczarskiej postanowiliśmy powalczyć o tytuł KROK DO SUKCESU. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału we wspólnej zabawie. Dzięki Państwa głosom oddanym na nasze produkty, nasza firma otrzymała tytuł: “Krok do sukcesu 2020 – wybór czytelników”.

Czytaj więcej

Zapachy do płynów do dezynfekcji

W związku z pandemią Covid – 19 i ciągle rosnącym zapotrzebowaniem na płyny do dezynfekcji – wychodzimy naprzeciw aktualnym potrzebom. Przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę – obejmuje ona zapachy dedykowane do tego typu płynów. Aromaty, olejki eteryczne i kompozycje zapachowe, które wybraliśmy dla Państwa, zostały wstępnie przetestowane w naszym laboratorium zapachów. Niemniej jednak wymagają od każdego […]

Czytaj więcej

Targi Branżowe SAVPOL 2019

Serdecznie dziękujemy Wszystkim Klientom, którzy odwiedzili nas na Targach Branżowych SAVPOL 2019, które odbyły się w dniach 19 – 20 października. Zarówno Państwu jak i naszej firmie, życzymy owocnej współpracy.

Czytaj więcej

Międzynarodowe Targi Cukiernicze, Iran 2019 r.

To już 18-sta edycja Międzynarodowych Targów Cukierniczych w Iranie.  Ponad 30 ooo odwiedzających i ponad 450 wystawców!  Serdecznie zapraszamy do naszego stoiska w dniach od 12 września do 15 września 2019 roku.  Godziny dla odwiedzających: 10:00 do 18:00  Adres: P.O. Box No. 1491-19395, Permanent Fairgrounds, Chamran Expressway, Tehran International Permanent Fairground  

Czytaj więcej

Międzynarodowe Targi w Dżakarcie, Indonezja 2019

Nie mogło nas zabraknąć na targach Food Hotel Indonesia, w dniach od 24 do 27 lipca 2019 roku w Jakarta International EXPO. Wokół nas wyśmienite słodkości z naszymi aromatami używanymi przez indonezyjskich mistrzów cukiernictwa i piekarnictwa.  

Czytaj więcej