Targi Gulfood Manufacturing 2021

Lista aktualności

Targi Gulfood Manufacturing 2021

7 listopada rozpoczęły się Targi Gulfood Manufacturing, które potrwają do 10tego listopada. To największe targi surowców spożywczych, na których wystawiamy się co roku, w celu rozszerzania eksportowego rynku zbytu pod naszą marką eksportową JAR Flavour House, oraz możliwości spotkania się z istniejącymi klientami, rozsianymi po całym świecie, ale także naszymi rodzimymi. Od prawie dwóch lat […]

Czytaj więcej

Gulfood Manufacturing 2021

W dniach 7- 9 listopada, serdecznie zapraszamy wszystkich odwiedzających tegoroczne Targi Gulfood Manufacturing, do naszego stoiska S3-C14. Do zobaczenia w Dubaju!

Czytaj więcej

PLEBISCYT KROK DO SUKCESU

Szanowni Państwo, Wraz z wieloma Dostawcami techniki i technologii dla branży napojowej, browarniczej i mleczarskiej postanowiliśmy powalczyć o tytuł KROK DO SUKCESU. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału we wspólnej zabawie. Dzięki Państwa głosom oddanym na nasze produkty, nasza firma otrzymała tytuł: “Krok do sukcesu 2020 – wybór czytelników”.

Czytaj więcej

Zapachy do płynów do dezynfekcji

W związku z pandemią Covid – 19 i ciągle rosnącym zapotrzebowaniem na płyny do dezynfekcji – wychodzimy naprzeciw aktualnym potrzebom. Przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę – obejmuje ona zapachy dedykowane do tego typu płynów. Aromaty, olejki eteryczne i kompozycje zapachowe, które wybraliśmy dla Państwa, zostały wstępnie przetestowane w naszym laboratorium zapachów. Niemniej jednak wymagają od każdego […]

Czytaj więcej

Targi Branżowe SAVPOL 2019

Serdecznie dziękujemy Wszystkim Klientom, którzy odwiedzili nas na Targach Branżowych SAVPOL 2019, które odbyły się w dniach 19 – 20 października. Zarówno Państwu jak i naszej firmie, życzymy owocnej współpracy.

Czytaj więcej