JAR Aromaty już w nowej lokalizacji

21 czerwca, 2023

 Z radością informujemy, że przenieśliśmy się do nowo wybudowanej fabryki, która znajduje się pod adresem: ul. Ekologiczna 8, w Klaudynie koło Warszawy (dane rejestrowe firmy pozostają bez zmian).

Przeprowadzka do nowej fabryki stanowi kamień milowy w rozwoju naszej firmy. Ta nowoczesna i dobrze dostosowana do naszych potrzeb infrastruktura umożliwi nam zwiększenie wydajności i poprawę jakości naszych produktów.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące zmiany lokalizacji lub zamówień, zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta. Nasi dedykowani pracownicy są gotowi zapewnić Państwu niezbędną pomoc.

Raz jeszcze pragniemy podziękować Państwu za okazane nam zaufanie oraz za współpracę. Jest dla nas niezwykle istotne utrzymanie doskonałych relacji z naszymi Klientami i dlatego podejmujemy wszelkie wysiłki, aby zapewnić Państwu jak najlepszą obsługę.

Dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość w związku z przeprowadzką. Jesteśmy przekonani, że nowa fabryka pozwoli nam jeszcze lepiej sprostać Państwa oczekiwaniom. Będziemy Państwa na bieżąco informować o postępach w naszych działaniach.

Zobacz również: