Targi Gulfood Manufacturing 2021

10 listopada, 2021

7 listopada rozpoczęły się Targi Gulfood Manufacturing, które potrwają do 10tego listopada. To największe targi surowców spożywczych, na których wystawiamy się co roku, w celu rozszerzania eksportowego rynku zbytu pod naszą marką eksportową JAR Flavour House, oraz możliwości spotkania się z istniejącymi klientami, rozsianymi po całym świecie, ale także naszymi rodzimymi. Od prawie dwóch lat niestety nie mieliśmy tej możliwości.

Mogliśmy pochwalić się lokalizacją naszego stoiska S3-C14, w Hali Sheikh Saeed, bezpośrednio przy samym wejściu do głównej hali targowej, w  sąsiedztwie największych producentów aromatów spożywczych na świecie. Niezmiernie cieszymy się z zainteresowania międzynarodowej klienteli naszymi nowościami, oraz zaufania, którym obdarzają nas nasi dotychczasowi klienci .

Informujemy, iż bierzemy udział w projekcie unijnym:

Promocja produktów JAR Aromaty na rynkach Zatoki Perskiej ze szczególnym uwzględnieniem rynku ZEA.

Cel projektu i planowane efekty:

Celem projektu jest zwiększenie rozpoznawalności marki produktowej JAR Aromaty na rynkach zagranicznych.

Prowadzić to będzie do pozyskania nowych klientów, zwiększenia sprzedaży, zwiększenia rozpoznawalności, a co za tym idzie także wartości marki. Zostanie to osiągnięte przez udział w targach, misjach gospodarczych i spotkaniach biznesowych z potencjalnymi partnerami zagranicznymi z rejonu Zatoki Perskiej.

Działanie: PO IR 3.3.3 Go to Brand EXPO

« z 4 »

Zobacz również: